براي مشاهده جستجوي مورد علاقه تان وارد سيستم شويد  
 : جستجوي مورد علاقه من


هزينه ها :

 

هزينه هاي "درج كالا" به قرار زير است :

 

نام خدماتقيمت به ريال
عنوان دوم 
رزرو شده 
رزرو شده 
ليست شدن كالا همراه تصويرتا 6 تصویر 
لیست شدن کالاهمراه تصویراز 6 تا 12 تصویر 
كالاي ويژه صفحه اول و ساير صفحات مرتبط 
كالاي ويژه ساير صفحات مرتبط 
كادر دار 
برجسته 
رزرو شده 
رزرو شده 
نمايش ساير كالاهاي فروشنده15,000
فروش و حراج مخصوص كاربران داراي تاييديه 
آگهي تجاري ، سايز 1/25 صفحه اول - يكماهه300,000
آگهي تجاري در صفحه گروه مربوطه ، يكماهه (در هر صفحه تنها یک آگهی تجاری ثبت میشود)200,000
املاك در اجناس ويژه صفحه اول200,000
هزینه عکس اول صفرمیباشد 


جدول 1

 

هزينه هاي "رقم پايه حراج" : ( قيمت ها به ريال )

 

توضيحقيمت ازتا قيمتدر صد دريافتيمقدار دريافتي
قيمت پايه حراج1100,0002.5 
قيمت پايه حراج100,0011,000,000 10,000
قیمت پایه حراج1,000,0015,000,000 20,000
قیمت پایه حراج5,000,00110,000,000 50,000
قیمت پایه حراج10,000,001 به بالا 4 


جدول 2


هزينه هاي  "خريد فوري" : ( قيمت ها به ريال )

توضيحقيمت ازتا قيمتدرصد دريافتيمقدار دريافتي
هزينه ثبت كالا بصورت خريد فوري110,000 500
هزينه ثبت كالا بصورت خريد فوري10,001100,000 1,000
هزينه ثبت كالا بصورت خريد فوري100,001500,0002.03 
هزينه ثبت كالا بصورت خريد فوري500,001 به بالا 3 
 

جدول 3

 

هزينه هاي  "قيمت تمام شده در حراج و خريد فوري" : ( قيمت ها به ريال )

توضيحقيمت ازتا قيمتدرصد دريافتيمقدار دريافتي
هزینه فروش که تنها درصورت فروش متقبل میگردید.بدون هزینه حمل110,000 1,000
هزینه فروش که تنهادرصورت فروش متقبل میگردید.بدون هزینه حمل10,001500,0001.5 
هزینه فروش که تنهادرصورت فروش متقبل میگردید.بدون هزینه حمل.500,001 به بالا 5 
 

جدول 4

 

صفحه شخصي :

 

در صفحه شخصي شما مي توانيد فعاليت هاي خود را در وب سايت پيگيري نماييد و همچنين مشخصات فردي خود را تغيير دهيد .
براي رفتن به اين بخش مانند شكل زير بر روي "صفحه شخصي" كليك نماييد .


 

در صفحه شخصي شما قسمت هاي زير را مشاهده مي نماييد : ( مانند شكل زير )


 

1- صفحه شخصي :
كه همان صفحه اوليه مي باشد و در هنگام ورود به بخش "صفحه شخصي" آن را مشاهده مي نماييد.
در اين بخش شما مي توانيد پرداخت ها و دريافت هاي خود در وب سايت مشاهده نماييد . رقم هايي كه از حساب شما كم مي شود با رنگ قرمز و رقم هايي كه به حساب شما افزوده مي شود با رنگ مشكي مشخص مي گردد .
همچنين پيام هايي كه از طريق ديگر اعضاي وب سايت براي شما ارسال شده قابل مشاهده مي باشد . البته پيام هاي مديريت وب سايت يا پيام هاي اتوماتيك وب سايت نيز در اين قسمت قابل مشاهده مي باشد . شما مي توانيد با كليك بر روي دكمه "پاسخ دهيد" پاسخ فرستنده نامه را ارسال نماييد .

 


در اين صفحه بخش هاي ديگري همچون "كالاهاي مورد علاقه" ، "جستجوهاي مورد علاقه" ، "فروشندگان مورد علاقه" و "خريداران مورد علاقه" وجود دارد كه اين اطلاعات قبلا توسط شما انتخاب شده اند . مثلا شما در صفحه مشخصات كالا ، آن را به عنوان كالاي مورد علاقه ثبت نموده ايد . حال شما با كليك بر روي عناوين بخش هاي ذكر شده ، به صفحه مربوطه هدايت مي شويد و مي توانيد در جريان تغييرات و رويداد هاي مختلف آن قرار گيريد .

2- كالاهاي ثبت شده :
در اين قسمت شما مي توانيد كالاهايي كه ثبت كرده ايد مشاهده نماييد و در صورت نياز مشخصاتي به آن اضافه نماييد . براي اين كار بر روي "ويرايش مشخصات كالا" كه در سمت راست نام كالا قرار دارد كليك نماييد ،‌ سپس شما به صفحه نمايش كالا هدايت مي شويد ( مطابق شكل )


 

در اين مرحله شما مي توانيد مشخصاتي را به كالا اضافه نماييد ( به خاطر ايجاد محيطي امن براي حراج و فروش ، امكان حذف يا تغيير وجود ندارد ). اين مشخصات عبارتند از : روش هاي پرداخت  - توضيحات در مورد پرداخت - توضيح كوتاه در مورد كالا - اضافه نمودن عكس جديد - انواع حمل و نقل براي كالا - توضيحات در مورد نحوه و شرايط پس دادن كالا .

براي هر يك از بخش ها دكمه اي در نظر گرفته شده كه با كليك بر روي آن ،‌امكان اضافه نمودن مطلب وجود دارد.

براي مشاهده مشخصات كامل كالا بر روي دكمه نمايش كالا كليك نماييد :


 

اگر كالاي شما در زمان تعيين شده به فروش نرسيد ميتوانيد بر روي دكمه "تمديد فروش" كليك نماييد تا 30 روز ديگر زمان فروش كالاي شما تمديد گردد.


 

3- معاملات :
در اين بخش معاملات انجام شده توسط شما چه بعنوان فروشنده و چه خريدار ليست شده است . در اين صفحه شما مي توانيد به عنوان فروشنده تاييد كنيد كه وجه از طرف خريدار پرداخت شده است تا اينكه پيام هاي اتوماتيك سيستم براي خريدار مبني بر اينكه پرداخت را انجام دهد ، متوقف شود . براي اين كار بر روي دكمه "پرداخت شد" كليك نماييد.

همچنين شما مي توانيد به عنوان خريدار تاييد كنيد كه كالا از طرف فروشنده ارسال شده است تا اينكه پيام هاي اتوماتيك سيستم براي فروشنده مبني بر اينكه ارسال كالا را انجام دهد ، متوقف شود . براي اين كار بر روي دكمه "تحويل گرفتم" كليك نماييد.

4- حراج ها :
در اين بخش شما ميتوانيد حراج هايي كه  در آن به عنوان خريدار شركت كرده ايد ، مشاهده و پي گيري نماييد .

5- قضاوت ديگران :
اين بخش در واقع آخرين مرحله و جزء مهم ترين مراحل خريد و فروش در وب سايت مي باشد . در واقع در اين بخش شما نظر خود را در مورد خريدار يا فروشنده اعلام مي كنيد و به او امتياز مي دهيد . اعضاي ديگر وب سايت اين نظر ها را مشاهده مي كنند و بر اساس آنها در مورد سابقه خريداران و فروشندگان در وب سايت ، قضاوت مي نمايند .  براي درج نظر خود در مورد خريدار يا فروشنده بر روي دكمه "ويرايش" در سمت راست هر سطر كليك نماييد .()  

در صفحه بعد شما ميتوانيد يك امتياز بصورت " خوب ، متوسط ، ضعيف " انتخاب كنيد و نظر خود را بنويسيد .
تعداد "قضاوت ديگران" به صورت نمادين با ستاره هاي مختلف در كنار نام اعضا نمايش داده مي شود كه در جدول زير آنها را مشاهده ميكنيد .
همچنين با كليك بر روي "جزئيات ارزيابي ديگر اعضا در خصوص فروشنده " مي توانيد "قضاوت ديگران" را به تفكيك نوع و زمان مشاهده نماييد .

 

شرحتصوير
با 0 بازبينبا 0 بازبين
با 1 الي 10 بازبينبا 1 الي 10 بازبين
با 11 الي 20 بازبينبا 11 الي 20 بازبين

جدول 5

6- اضافه كردن موجودي
با اطلاعاتي كه در اين بخش موجود مي باشد ميتوانيد با مديريت وب سايت تماس بگيريد و اطلاعات واريز وجه را دريافت كنيد و موجودي حساب خود در وب سايت را افزايش دهيد يا در صورت منفي شدن حساب ،‌ حساب را از حالت منفي خارج كنيد .

7- برداشت از حساب
از طريق اين بخش مي توانيد با مديريت وب سايت تماس بگيريد و در صورت داشتن مبلغ اضافه در حساب خود ، با راهنمايي مديريت وب سايت آن را برداشت نماييد .

8- عضو تاييد شده
با اطلاعاتي كه در اين بخش موجود مي باشد ميتوانيد با مديريت وب سايت تماس بگيريد و مبلغ لازم براي تبديل عضويت شما به عضويت تاييد شده را بپرسيد و مبلغ لازم را واريز نماييد . تبديل عضويت ها به عضويت تاييد شده  باعث مي شود اعتماد طرفين براي انجام خريد و يا شركت در حراج ، افزايش يابد .

9- مشخصات فردي
در اين بخش مي توانيد مشخصات شخصي خود از جمله رمز عبور را تغيير دهيد . البته بعضي از مشخصات مانند نام و كد ملي و ... قابل تغيير نمي باشند بنابر اين در هنگام ثبت نام ، دقت لازم صورت گيرد .

 

 

ثبت نام و فراموش كردن رمز عبور :

 

 برای مشاهده سایت و جستجو در سایت نیازی به ثبت نام نیست ! اما برای انجام عملیات خرید و فروش و مشاهده صفحه شخصی می بایست وارد سیستم شوید و برای ورود به سیستم باید ثبت نام کنید . لطفا در صفحه ثبت نام مشخصات را به صورت دقیق و صحیح وارد نمایید تا در عمليات خريد و فروش و پي گيري ها ، مشكل ايجاد نشود .

بعد از انجام عمليات ثبت نام ، نام كاربري و رمز عبور براي شما ايميل ميشود . با اين نام كاربري و رمز عبور مي توانيد وارد سيستم شويد و از خدمات وب سايت استفاده نماييد .

 


عكس 26

 

در صورتي كه رمز عبور خود را فراموش كرده ايد ، به صفحه مربوطه برويد و نام كاربري خود را وارد نماييد تا رمز عبورتان از طريق ايميل برايتان ارسال گردد .

 

اعضاي تاييد شده وب سايت :

وب سايت يك دو سه حراج ، براي ايجاد اطمينان در خريد و فروش ها اين امكان را ايجاد نموده تا بتوانيد شركت در "حراج" و " خريد فوري" را براي اعضاي تاييد شده اختصاص دهيد و تنها اين افراد قادر به شركت دراين فروش ها باشند .

اعضاي تاييد شده ، افرادي هستند كه مبلغي را به عنوان وديعه نزد وب سايت حراج ، قرار داده اند تا در صورتي كه اشكالي در روند خريد و فروش پيش آمد ، مديريت وب سايت بتواند تا اندازه وديعه خسارات را جبران كند .

البته كساني كه كالاي خود را براي فروش به نزد شعب شركت به امانت مي گذارند نيز به عنوان اعضاي تاييد شده ، شناخته ميشوند .

براي اينكه عضويت شما به عضويت تاييد شده تبديل شود به صفحه شخصي خود رفته و از قسمت "عضو تاييد شده" با مديريت وب سايت تماس بگيريد تا راهنمايي لازم انجام بگيرد . اعضاي تاييد شده با علامت در كنار اسمشان مطابق عكس پايين قابل شناسايي مي باشند .

 

عكس 27

 
درباره ما
Copyright ©   1 2 3 Haraj Inc. All Rights Reserved.